Přeskočit navigaci

  • Geodézie GEOSmar s.r.o.Náš tým zajišťuje komplexní služby v oblasti geodézie, zeměměřictví, kartografie, projekční a poradenské činnosti a služby v oblasti katastru nemovitostí.Geodézie a geodetické práce
  • Špičkové vybavení Pro sběr dat v terénu je firma vybavena geodetickými přístroji špičkové japonské firmy TOPCON, u kterých jsou dodržovány pravidelné servisní kontroly a kalibrace. Geodézie a geodetické práce
  • Odborné poradenstvíPoskytujeme poradenství v oblastech katastru nemovitostí, geodézie a ostatních příbuzných oborech. Naše odbornost je zaručena dlouholetou praxí v oboru. Geodézie a geodetické práce

Kde nás najdete:

GEOSmar s.r.o.

Metelkova 1852
Kuřim
664 34

Office:
budova Komerční banky,
dveře 214
Nám. Komenského 124
Tišnov
666 01

GSM: +420 603 370 875
Tel./Fax.: +420 549 210 325
E-mail: info(zavinac)geosmar.cz

O firmě GEOSmar s.r.o.

Geodetické práce a geometrické plány

Společnost GEOSmar s.r.o. je společnost zabývající se zeměměřictvím, geodézií, kartografií, projekční a poradenskou činností a službami spojenými s katastrem nemovitostí.

Kompletní servis pro stavební, projekční a realizační část výstavby

Pomocí týmu externích spolupracovníků a expertů se snažíme zajistit komplexní služby nejen v daných oblastech, ale zajišťujeme kompletní servis pro stavební, projekční a realizační část výstavby objektů a úzce spolupracujeme s realitními kancelářemi, které pomáhají zprostředkovat případný prodej, poskytují právní a poradenské služby týkající se nemovitostí.

Našim cílem je Vaše spokojenost

Hlavním cílem společnosti je především spokojenost zákazníka. Snažíme se vyplnit přání jednotlivců i velkých společností k jejich maximální možné spokojenosti. Naše služby v oblasti geodézie se zakládají na dlouhé odborné praxi geodetů a externích spolupracovníků a jsou na úrovni srovnatelné s velkými renomovanými geodetickými firmami. Výhodou oproti nim je však větší míra pružnosti a flexibility při zpracování zakázek. To se projeví například v rychlosti vyhotovení geometrického plánu, nebo při vypracování geodetických podkladů pro projekční činnost nebo podkladů pro kolaudační rozhodnutí.

Odborné poradenství

Naše firma poskytuje i poradenství v oblastech katastru nemovitostí, geodézie a ostatních příbuzných oborech. Vysoká odbornost je zde zajištěna kompetentními osobami s dlouholetou praxí v oboru.

Špičkové vybavení

Pro sběr dat v terénu je firma vybavena geodetickými přístroji špičkové japonské firmy TOPCON, u kterých jsou dodržovány pravidelné servisní kontroly a kalibrace. Pro kancelářské zpracování je využíván grafický a výpočetní geodetický software GEUS který umožňuje konverzi dat do grafických systémů Microstation, Kokeš, atd.